PA CONSTRUCTION Contractori de lucrari de inveliri de acoperisuri si placari de pereti,Grâce-Hollogne

4460 Grâce-Hollogne- Belgia

Locatia  PA CONSTRUCTION

Rue de Crotteux 160 - 4460 Grâce-Hollogne - Belgia

Alte adrese

Adresa de vizita Rue de Crotteux 160 - 4460 Grâce-Hollogne - Belgia
Rue de Crotteux 460 - 4460 Grâce-Hollogne - Belgia
Rue de Crotteux 460 - 4460 Grâce-Hollogne - Belgia

Cifre cheie  PA CONSTRUCTION

Cifra de afaceri

Profit net

Activitati  PA CONSTRUCTION

Producator Distribuitor Furnizor de servicii

Alte clasificari (pentru unele tari)

CAEN-BEL (BE 2025) : Construction générale de bâtiments résidentiels (41001)

CAEN Rev 2.1 (EU 2025) : Construction of residential and non-residential buildings (4100)

CAEN-BEL (BE 2025) : Travaux de maçonnerie et de pose de briques (43910)

CAEN Rev 2.1 (EU 2025) : Masonry and bricklaying activities (4391)

CAEN-BEL (BE 2025) : Autres activités de nettoyage des bâtiments et nettoyage industriel (81220)

CAEN Rev 2.1 (EU 2025) : Other building and industrial cleaning activities (8122)

CAEN-BEL (BE 2025) : Pose de chapes (43422)

CAEN Rev 2.1 (EU 2025) : Other specialised construction activities in construction of buildings (4342)

CAEN-BEL (BE 2025) : Pose de revêtements des sols et des murs en carrelage (43331)

CAEN Rev 2.1 (EU 2025) : Floor and wall covering (4333)

CAEN-BEL (BE 2008) : Construction générale de bâtiments résidentiels (41201)

CAEN Rev 2 (EU 2008) : Construction of residential and non-residential buildings (4120)

CAEN-BEL (BE 2008) : Travaux de maçonnerie et de rejointoiement (43994)

CAEN Rev 2 (EU 2008) : Other specialised construction activities n.e.c. (4399)

CAEN-BEL (BE 2008) : Pose de carrelages de sols et de murs (43331)

CAEN Rev 2 (EU 2008) : Floor and wall covering (4333)

CAEN-BEL (BE 2008) : Autres activités de nettoyage des bâtiments, nettoyage industriel (81220)

CAEN Rev 2 (EU 2008) : Other building and industrial cleaning activities (8122)

ISIC 4 (WORLD) : Construction of buildings (4100)

ISIC 4 (WORLD) : Other specialized construction activities (4390)

ISIC 4 (WORLD) : Building completion and finishing (4330)

ISIC 4 (WORLD) : Other building and industrial cleaning activities (8129)

Abonament Kompass

ID Kompass? BEN2090802

Date de inregistrare PA CONSTRUCTION

Tip Sediu central
Anul infiintarii 2008
Forma legala BVBA/SPRL/GmbH
Descrie detaliat Compania pentru a atrage oportunitati de business (BEL25) Construction générale de bâtiments résidentiels (41001)
Capital social 18.600 EUR
Nr. inregistrare 2172278574
Nr. inregistrare 0898578801
TVA BE0898578801
angajati in companie De la 0 la 9 angajati

Companiile noastre de incredere

Cauti noi lead-uri B2B?

Cumpara o lista de Companii cu date de contact si executivi

  • Contacte verificate ale managerilor
  • Targetare precisa B2B dupa sector de activiatte
  • Export Excel/CSV imediat